حجاب ,طاهریان ,فساد ,افتاد ,سینمای ایران

صدف طاهریان بعد از کشف حجاب به چاه افتاد + عکس

صدف طاهریان بعد از کشف حجاب به چاه افتاد + عکس

صدف طاهریان بعد از کشف حجاب به چاه افتاد + عکس

صدف طاهریان

صدف طاهریان که چندی پیش از کشور خارج شد و کشف حجاب کرد عکس از خود منتشر کرد که در حال آرایش و گریم برای بازی در یک فیلم و یا تبدیل شدن به مدل است.

به گزارش سایت تفریحی دز فان این بازیگر نه چندان مطرح بعد از کشف حجاب خود پیامک جنجالی را در جواب یک خبرنگار در دنیای مجازی منتشر کرد و در آن از یک مصاحبه و افشای پشت پرده های کثیف سینمای ایران خبر داد.

هرچند برخی نیز بر فساد اخلاقی در سینما مهر تأیید زدند اما واقعیت امر هم چیزی جز این است؛ شنیده ها حکایت از آن داشت که وی بخشی از تیم تولید سریالی است که به سفارش شبکه ماهواره ای GEM تولید می شود!

همانطور که در عکس نیز مشاهده می‌ کنید کشف حجاب برای صدف طاهریان بهانه‌ ای بود که تمایلات خود را جامعه عمل بپوشاند و در هر فیلمی به ایفای نقش بپردازد و مدل هر شرکت و برند تجاری نیز بشود.

صدف طاهریان بعد از کشف حجاب به چاه افتاد + عکس

صدف طاهریان بعد از کشف حجاب به چاه افتاد + عکس

توجه به عکس فوق که از حضور گریمور مرد و نگاه های شیطانی اش خبر می‌ دهد به سوالاتی منجر می شود که باید از این بازیگر که از فساد سینمای ایران سخن می گفت و به همین بهانه هم اقدام به ترور شخصیتی خود کرد پرسید؛ در فضای جدید کاری خبری از فساد نیست خبری از چشمهای ناپاکی که خریدارانه به شما نگاه می کنند نیست؟

منبع اصلی مطلب : وبلاگ خبری چایی
برچسب ها : حجاب ,طاهریان ,فساد ,افتاد ,سینمای ایران
اشتراک گذاری: این صفحه را به اشتراک بگذارید

سایت : عکس صدف طاهریان بعد از کشف حجاب